Bodovi u Hercegovinu

Željeznicar se žali na sudenje Konjicanina i Smajlovica

Autori: M.KR E.M. M.PA.

U prve tri utakmice šestog kola Premijer lige BiH za rukometašice ekipe Ljubuškog, Zrinjskog i Katarine zabilježile su pobjede. Ljubuški T. Doboj 41:24 Gradska sportska dvorana. Gledalaca 50. Sudije: Senad Kamberovic (Živinice) i Mevludin Šabic (Gracanica). Delegat: Fuad Lipa (Sarajevo). Sedmerci: Ljubuški 2 (1), Doboj 3 (2). Iskljucenja: Ljubuški 8 minuta, Doboj 14 minuta. Crveni karton: Dajana Gojic (Doboj) u 46. minuti (trece iskljucenje). Rezultat: Ljubuški Trgocoop Doboj 41:24 (21:13). LJU .....