Osmanhodžić od  junaka do tragičara

Igrac domacih doveo svoj tim u vodstvo, a onda kod rezultata 1:1 u 68. minuti nije iskoristio jedanaesterac

Osmanhodžić od junaka do tragičara

Autori: H.MUHAREMAGIĆ

Fudbaleri Slobode i Željeznicara razocarali su skoro 4.000 gledalaca u starom bh. derbiju. Po bod je i velika nagrada za obje ekipe, jer su igraci pokazali manje nego što su osvojili. Tuzlaci su bili bolji u prvom dijelu, kada su, pored gola, imali više izglednih prilika koje nisu iskoristili. Osmanhodžic je u 3. minuti pogodio stativu, a potom je na drugoj strani Sinanovic glavom zamalo promašio. U 28. minuti slobodan udarac s desne strane majstorski je izveo Osmanhodžic, pogodivši mrežu Željez .....