JOŠ JEDNO BLIJEDO izdanje na Olimpijadi

Mladi bh. karatisti Nermin Potur i Elvir Mašovic osvojili zlatnu medalju na EP u Podgorici. Košarkaši Široki Eroneta osvojili naslov pobjednika Kupa BiH. Fudbaleri Remizirali s Japancima

Autori: VEDRAN RADENOVIĆ

Februar 2006. protekao je u znaku 20. zimskih olimpijskih igara u Torinu. Bh. tim na najvecoj svjetskoj sportskoj smotri još jednom je imao epizodnu ulogu. Najbolji rezultat ostvario je skijaš Marko Šaferer, koji je trku slaloma okoncao na 30. mjestu. Vrijedi izdvojiti mlade bh. karatiste Nermina Potura i Elvira Mašovica, koji su na Evropskom prvenstvu u Podgorici bili zlatni, dok je Almiru Kupusovicu pripalo srebro. Posljednji dan mjeseca bio je u znaku fudbalske "A" reprezentacije, koja je u D .....