Konačno radost Tuzlaka na Tušnju

Gol odluke postigao Mujic u 42. minuti

Autori: H.MUHAREMAGIĆ

Fudbaleri Slobode najzad su uknjižili tri boda na Tušnju. Savladali su Slaviju s 1:0. Sloboda je bila bolja za više od jednog gola, ali su njeni strijelci i ovog puta bili jalovi kada je trebalo ubaciti loptu u protivnicku mrežu. U prvom dijelu Tuzlaci su imali izrazitu inicijativu te prvu sjajnu priliku preko Borica u 25. minuti, ali je on šutirao preko gola. Medutim, u 42. minuti Slobodina nastojanja su se isplatila. Mujic je pogodio iz neposredne blizine nakon velike gužve pred golom gostiju. .....