Ekipa iz Andore   ispraćena ’tricom’

Naš predstavnik riješio susret za 45 minuta, ali i ostao bez Šarabe, koji je dobio crveni karton

Ekipa iz Andore ispraćena ’tricom’

Autori: N.DEMIROVIĆ

Fudbaleri Sarajeva uspješno su otvorili evropsku sezonu nakon što su u prvoj utakmici prvog pretkola rezultatom 3:0 savladali tim Ranger’sa iz Andore. Sarajlije su do trijumfa došle dobrom igrom u prvih 45 minuta, kada su i postigli sva tri pogotka. Dva gola Obuce Vec u trecoj minuti bordo tim je imao odlicnu priliku. Hasancic je centrirao, Obuca se našao usamljen na drugoj stativi, ali je njegov udarac izblokiran. Tri minute kasnije, nakon brzog kontranapada gostiju, odbrana Sarajeva je izbac .....