DŽELALIJA: HEMOFARM JE KLASA IZNAD

NEZAVISNE NOVINE,

Široki Prima pivo 69 23:24, 18:22, 14:17, 14:20 Hemofarm 83

Autori: D.KNEZOVIĆ

Košarkaši Hemofarma su, prema tradiciji, na "Pecari" odigrali vrlo kvalitetnu utakmicu i lakše nego što su ocekivali savladali Široki Prima pivo sa 83:69 u 15. kolu NLB lige. Domacin je dobro otvorio utakmicu tricom Ivana Opacka, a u 5. minuti je vodio sa 11:5. No, Hemofarm se vratio, a u egalu se igralo prakticno sve do završnice prvoga poluvremena koja je pripala gostima. Samo prvih nekoliko minuta nastavka domaci se sastav uspijevao ozbiljnije suprotstaviti razigranim gostima. Pitanje pobjedn .....