Čustović pogodio u 89. minuti za veliku pobjedu

Turska dva puta imala prednost, ali je naš tim golovima izjednacavao

Autori: A.NOVALIJA

Nogometna reprezentacija BiH sinoc je na Olimpijskom stadionu „Asim Ferhatovic Hase“ napravila novi podvig i savladala Tursku s 3:2, te se vratila u borbu za plasman na Evropsko prvenstvo koje se 2008. godine igra u Austriji i Švicarskoj. Gol za pobjedu Za veliki trijumf nad renomiranim protivnikom zaslužan je gol Custovica u 89. minuti. Napadac Muskrona, koji je u igru ušao u 82. minuti, na korner Hrgovica glavom je poslao loptu u praznu mrežu, ponajviše zahvaljujuci izletu golmana Rustua u pra .....