Domaći bliži pobjedi, ali prvaci ipak odnijeli bod

OSLOBOĐENJE,

U utakmici igranoj u Vrapcicima postignuto cetiri pogotka, a sudija Panic dodijelio i dva crvena kartona – Kodri kod Veleža i Bašicu kod Sarajeva • Bod Sarajevu donio Semjon Miloševic

Autori: S.IBRULJ S.HDŽ.

Velež i Sarajevo su u derbiju 3. kola Premijer lige BiH odigrali duel bez pobjednika 2:2. Domaci su u dva navrata imali prednost od jednog gola, najprije u prvom dijelu preko Obada, da bi izjednacio Rašcic, a zatim i preko Juge, ciji je gol anulirao iloševic. Inace, dobru fudbalsku predstavu bolje je otvorio Velež koji je prvu priliku imao vec u šestoj minuti ali je udarac Gubeljica izblokirao Bašic. Cetiri minute kasnije zbog sudara s glavama Gubeljicem igru je napustio Muharemovic pa je Musemi .....