Mostarci prošetali kroz Žepče

Selimovic, Joldic, Zadro i Matko strijelci za Zrinjski, a Rizvanovic za domacine

Autori: I.ISOVIĆ

Nakon dvadesetak minuta nogometne uspavanke, izabranici Blaža Sliškovica dodali su gas i dva puta zatresli mrežu domacina te najavili pobjedu u Žepcu. U 23. minuti korner je izveo Suton, a nakon protrcavanja uprazno golmana Trogrlica, Selimovicu je preostalo da glavom pogodi prazan gol 0:1. Poslije dvije minute, Matko je pobjegao odbrani Žepca. U kaznenom prostoru srušio ga je Krdžalic i skrivio jedanaesterac, koji je realizirao Joldic 0:2. Domacin je u nastavku zaigrao nešto agresivnije pa je .....