Slišković ponudio ostavku

Poštovat cu svaku odluku Uprave, kaže trener „Plemica“

Autori: MA.P.

Zrinjski je propustio veliku priliku protiv Rabotnickog. Makedonski klub bio je itekako prolazan, ali nepotrebni crveni karton Admira Joldica u finišu prvog poluvremena, iskljucenje Davora Landeke u 76. minuti te problemi s ozljedama bili su uzrok poraza (1:2) i eliminacije iz Kupa UEFA. Možda utakmica protiv Rabotnic kog bude posljednja za Blaža Sliškovica, koji je na konferenciji za novinare nakon utakmice izjavio da je celnicima kluba ponudio ostavku na mjesto šefa strucnog tabora. Usmeno sam .....