Fejzićeva greška za   pobjedu Travničana

Sarajevo propustilo nekoliko dobrih prilika

Fejzićeva greška za pobjedu Travničana

Autori: S.PINJO

Travnik- Sarajevo 1:0 Susret je poceo minutom šutnje u znak poštovanja za preminulog doajena sevdalinke Safeta Isovica. Travnik je zasluženo pobijedio golom Darija Pranjkovica, koji je s dvadesetak metara šutirao po sredini gola, a lopta je iznenadila golmana Fejzica, prošla mu kroz ruke i završila u mreži za konacnih 1:0. Nakon primljenog gola, Sarajevo je preuzelo igru u svoje ruke te od 15. do 30. minute stvorilo nekoliko izglednih prilika, od kojih je najbolja bila Mešiceva, ciji je udarac .....