Milošević spasio bod

OSLOBOĐENJE,

Strijelci za bordo tim Hadžic i Miloševic, a za goste Bubalo i Zovko • Sudija Anto Živkovic uz pratnju policije napustio Koševo

Autori: Z.RAŠIDOVIĆ

Fudbaleri Sarajeva i Širokog Brijega su remizirali 2:2 u derbiju 6. kola Premijer lige BiH. Iako je aktuelni prvak poveo u ranoj fazi utakmice, Širokobriježani su u drugom poluvremenu za samo pet minuta preokrenuli rezultat na 1:2. Tim sa Koševa uspio je spasiti bod u finišu susreta pogotkom Miloševica. Euro gol Hadžica Pocetna ofanziva bordo tima urodila je plodom vec u 13 minuti. Domaci su izborili korner nakon duplog pasa Hadžica i Grujica. Ovaj drugi izveo je korner sa lijeve strane, a odbij .....