Trener Jagodić istjerao Studena

NEZAVISNE NOVINE,

Autori: V.RADENOVIĆ Č.MUCOVIĆ D.MAKSIMOVIĆ

Fudbaleri Leotara, posljednjeplasiranog tima Premijer lige BiH, prije ovog kola deklasirali su debitanta u našoj fudbalskoj eliti tim Laktaša rezultatom 4:0. Ocito su igraci Leotara shvatili da nemaju pravo na kiks u ovoj utakmici od prvog zvižduka sudije Almira Aligaica iz Bihaca krenuli su silovito i vec u 17. minutu došli do prednosti, a pogodak je postigao Rajko Komnenic. Na 2:0 u 28. minutu povisio je Branko Šešlija, a tada je trener domacih Srdan Bajic iz igre izvukao defanzivca Gavrila Co .....