Treći uzastopni poraz  Muzurovićevih izabranika

OSLOBOĐENJE,

Nakon vodstva Grka iz 10. minute, BiH je preko Hrgovica izjednacila u 54, a vec u narednoj minuti naš strijelac je dobio crveni karton, što su Grci iskoristili i postigli dva pogotka preko Gekasa i Liberopoulosa, da bi Ibiševic u sudijskom vremenu postavio konacnih 3:2

Treći uzastopni poraz Muzurovićevih izabranika

Autori: J.LIGATA

Grcka je rezultatom 3:2 savladala reprezentaciju BiH u Atini i na taj nacin stigla na korak do plasmana na Evropsko prvenstvo u Austriji i Švicarskoj. Pogotke za domace postigli su Charisteas, Gekas i Liberopoulos, dok su strijelci za BiH bili Hrgovic, koji je mrežu Grcke pogodio u 54. minuti, a vec minutu poslije dobio crveni karton, te Ibiševic u sudijskom vremenu. Pomenimo i to da su u mecu protiv Grcke za našu selekciju debitovali Merzic i Salihovic, te da BiH i nije igrala loše i ko zna kak .....