Vranešević i Seferović pogodili za pobjedu

DNEVNI AVAZ,

Slobodi nije pomogao gol Ahmetovica

Autori: E.ALAGIĆ

Jedinstvo je u dobrom mecu savladalo Slobodu. U prvom dijelu domaci su imali inicijativu, a gostima se zatvorena igra osvetila u 45. minuti. Korner za Bišcane izveo je Basara, a najviši pred golom Slobode bio je Vraneševic za 1:0. Drugo poluvrijeme Tuzlaci su otvorili mnogo ofanzivnije. Kao plod toga stiglo je izjednacenje. U 60. minuti Jahic je šutirao sa 18 metara, a nakon što je golman Mujkic odbio loptu, najbrži je bio Ahmetovic i pogodio mrežu za 1:1. Ipak, primljeni gol nije pokolebao doma .....