Veziri“ se razigrali

DNEVNI AVAZ,

Dudic 2, Varupa i Hrustanovic strijelci za Travnik, a Mirceta za Žepce

Autori: S.PINJO

Nogometaši Travnika su, prije svega borbenom igrom i zalaganjem, došli do vrijedne i uvjerljive pobjede nad Žepcem. U 22. minuti Varupa je iz slobodnog udarca s lijeve strane ubacio loptu pred gol Žepca, za koju su se borili Hrustanovic i golman Trogrlic, ali je ona netaknuta završila u mreži za vodstvo Travnika. Na 2:0 u 37. minuti povisio je Dudic, koji se na ivici šesnaesterca oslobodio svojih cuvara te precizno pogodio za 2:0. Hrustanovic je, na asistenciju Sarajcica, povecao prednost Trav .....