Igokea izgubila i bodove i trofej

U mecu, koji je bio vrednovan i kao cetvrtfinale Kupa, Grude savladale branioca naslova

Autori: M.P. A.K D.A.

Košarkaši Gruda su u 17. kolu postigli dvostruko vrijednu pobjedu. Ne samo da su osvojili dva prvenstvena boda nego su, savladavši Igokeu Partizan sa 87:84, izborili nastup na finalnom turniru Kupa BiH. Naime, kako su ova dva kluba trebala odmjeriti snage i u cetvrtfinalu Kupa, dogovorili su se da u njihovom prvenstvenom duelu istovremeno padne i odluka o ucesniku finalnog turnira. Pošto su pobijedile Grude, Aleksandrovcani su ostali bez šansi da brane trofej u Kupu, koji su osvojili prošle godi .....