Zeničani preokrenuli protiv lidera

Modricani poveli preko Stokica, Lukacevic iz penala, Novakovic i Hadžic pogodili za domace l Iskljuceni Salcinovic i Bogicevic

Autori: V.BEGUNIĆ

Celik je u dramaticnom derbiju sa visokih 3:1 uspio savladati lidera na tabeli Modricu Maximu. Zenicani su do pobjede došli teško, i to nakon što su gosti rano, u 19. minuti, došli u vodstvo pogotkom Stokica. Šansa Lukacevica Gol gostiju probudio je domaci tim, koji je vec u 22. minuti mogao poravnati, ali je Lukacevic sa osam metara pogodio spoljni dio mreže. Zenicani su poravnali u 28. minuti iz penala, koji je glavni sudija Vladimir Dominkovic dosudio nakon što je šut Hadžica neko od gostujuc .....