Furiozni nastavak „Vezira“

DNEVNI AVAZ,

Dudic po dva puta strijelac i asistent

Autori: S.PINJO

Utakmica je pocela minutom šutnje u znak sjecanja na nedavno preminulog predsjednika Skupštine Nogometnog kluba Travnik Ramiza Redžica. Gosti su bolje otvorili susret pa je dobar šut Mikica bravurozno zaustavio golman Nurkovic. Travnik je uzvratio preko Hodžica, koji je iz idealne prilike pucao pored gola. Na drugoj strani lukavi Mikic pogodio je iz mrtvog ugla za 0:1. Tek u finišu poluvremena Travnik je izjednacio. Pranjkovic je centrirao, Hodžic pokušao glavom, a na odbijenu loptu natrcao je D .....