Kajtaz donio Želji  pobjedu

NEZAVISNE NOVINE,

Kajtaz donio Želji pobjedu

Autori: M.JUGOVIĆ

Fudbaleri Željeznicara pobijedili su juce Rudar u Ugljeviku minimalnim rezultatom 1:0 i tako se iskupili za kiks protiv Borca na svom terenu. Jedini pogodak na utakmici postigao je Admir Kajtaz u 24. minutu. Ovim porazom Ugljevicani su sebe doveli u neugodnu situaciju. U 13. minutu videna je prva prilika za goste. Dželaludin Muharemovic sa 12 metara volejem je šutirao, a golman domacih Ivan Krsmanovic vec tada je pokazao da ce ovo biti njegov dan. Uzvratio je Stefan Gavaric, koji je sa 20 metara .....