Borac tvrđi od Čelika

NEZAVISNE NOVINE,

Od prvog do posljednjeg minuta bili su bolji tim i pitanje pobjednika mogli su riješiti i u prvom poluvremenu

Autori: ARMIN MUJKIĆ VLADIMIR GRBIĆ

Banjalucki Borac ni nakon treceg kola jesenjeg dijela sezone 2009/2010. Premijer lige BiH ne zna za poraziliderjenatabeli sa maksimalnim ucinkom. Nova žrtva banjaluckog kluba, koji je još od proljecnog dijela prošle sezone u velikom naletu, u subotu navece bio je zenicki Celik i to na "Bilinom polju", koji je poražen rezultatom 1:0. Junak pobjede bio je NemanjaBilbija. Banjalucani su po svemu videnom zasluženo stigli do pobjede jer su bili kvalitetniji i uigraniji sastav. Od prvog do posljednjeg .....