Mostarski derbi Zrinjskom

U drugom jucerašnjem susretu devetog kola fudbalske Premijer lige BiH Slavija je na svom terenu slavila nad Modricom rezultatom 4:1

Autori: SAŠA IBRULJ OSMAN ZUKIĆ

Ekipa Zrinjskog slavila je rezultatom 2:1 nad Veležom u mostarskom derbiju koji je jucer odigran "Pod Bijelim brijegom" povodom devetog kola fudbalske Premijer lige BiH. Treneri su na teren poslali izuzetno ofanzivne ekipe, što je donijelo dobaru igru i jednog i drugog tima u prvom poluvremenu. Zrinjski je uspio stvoriti pritisak na samom startu, što im se isplatilo vec u 11. minuti. Loptu iz kornera ubacio je Igor Musa, Veležova odbrana ostavila je usamljenog Marina Anicica, koji postiže pogoda .....