Studenti“ odbranili trofej

Osvajanje Kupa nam je dodatna snaga u borbi za opstanak u regionalnoj NLB ligi i vjerujem da još imamo šanse da se izvucemo iz teške situacije, kazao Suad Šehovic

Autori: DINO SKOKIĆ VLADIMIR GRBIĆ AMRA KRVAVAC

Pobjedom nad Slobodom u finalu Kupa koji je u nedjelju odigran u Capljini, košarkaši Bosna ASA BH Telecoma odbranili su titulu osvojenu prošle godine. Izabranici Dejana Parežanina lakše od ocekivanog slavili su nad mladim tuzlanskim timom rezultatom 84:68, te su tako po treci put podigli trofej u ovom takmicenju. U prvom poluvremenu vodila se izjednacena borba na terenu. Nakon prvih deset minuta igre nijedna ekipa nije uspjela napraviti znacajniju prednost, tako da je prva cetvrtina okoncana rez .....