Penali srećni za Borac

Šest preciznih: Nakon osam serija udaraca bilo je 6:5 za Banjalucane

Autori: DEJAN MAKSIMOVIĆ VLADIMIR GRBIĆ

Borac, Velež, Široki i Željeznižar polufinalisti su Kupa BiH pošto su juce ostvarili pozitivne rezultate u revanš mecevima cetvrtfinala najmasovnijeg takmicenja u tudbalu. Najneizvjesnije je bilo u Banjaluci gdje su igrali Borac i Sarajevo a o ekipi koja je je prošla dalje odlucivali su penali jer je u oba meca u regularnih 90 minuta bilo 0:0. Slavio je Boracsa6:5. U petom minutu jucerašnjeg meca na Gradskom stadionu u Banajaluci Borac je imao prvu šansu da postigne gol kada je Saša Kajkut šutir .....