Dva "brza" gola nokautirala Žepčake

OSLOBOĐENJE,

Nakon desetak minuta uspavanke, gosti iz Orašja za samo dva minuta postigli dva gola, cime su prakticno riješili pitanje pobjednika

Autori: PREDRAG PRAŠTALO

Gradski stadion. Gledalaca 400. Sudija: Miro Hrkac 6. Pomocnici: Drago Cule i Nikica Tomas. Delegat: Mate Brbor. Strijelci: 0:1 Damjanovic (10), 0:2 Tosunovic (12), 1:2 Doci (55), 1:3 Tosunovic (80). Žuti kartoni: Mešic i Doci (Žepce), Baltic, Ibricic i Ristanic (Orašje). ŽEPCE: Brašnic 7, Kurtic 6,5, Krajišnik 6,5, Ivešic 6 (od 46. Rako 6), Mikelini 6,5, Hasanovic 6,5, Juric 7, Sirovica 6 (od 46. Hasanovic 7), Mešic 6,5, Imamovic 6,5 (od 46. Bešic 6,5), Doci 7. Trener: Nikola Nikic. ORAŠJE: B .....