Slavija odnijela cijeli plijen

Golove postigli Kavazovic za Buducnost, a Radovanovic, Stefanovic i Ðeric za Lukavicane

Autori: N.MAKSIMOVIĆ

U obostrano otvorenoj igri Slavija je u Banovicima priredila iznenadenje i zasluženo odnijela tri boda. Vec u prvoj minuti Vuksanovic je centrirao s lijeve strane, odbrana Buducnosti napravila je neuspješnu ofsajd-zamku, a Radovanovic je primio loptu i s deset metara nesmetano šutirao za 0:1. Domaci su u 12. minuti imali šansu da izjednace. Sliško je odlicno poslužio slobodnog Mehmedovica u liniji jedanaesterca, a kada su svi vidjeli pogodak, lopta je završila iznad gola. Tri minute kasnije Boji .....