Vukašinović presudio "vezirima"

DNEVNI AVAZ,

Oba gola domaci dali nakon prekida

Autori: D.TEŠIĆ

Teže nego što se ocekivalo Radnik je ostvario pobjedu nad Travnikom od 2:1. Domaci su dobro otvorili susret, pogotkom u cetvrtoj minuti. Nakon drugog uzastopnog kornera, Pivac je ubacio na prvu stativu, a Zecevic odlicno ispratio let lopte i sa sedam metara pogodio mrežu Adilovica. Bijeljinci su potom prepustili inicijativu Travniku, koji je dobro odigrao drugi dio prvog poluvremena i u 33. minuti izjednacio. Odlicnu akciju navalnog reda gostiju završio je Šiljak na asistenciju Žerica. Velika of .....