FMP imao više raspoloženih pojedinaca

OSLOBOĐENJE,

Bosni slijedi serija teških utakmica u kojim prvo dolazi Hemofarm, da bi uslijedila tri gostovanja Olimpiji, Zvezdi i Partizanu

Autori: E.MRZIĆ

Košarkaši Bosne ASA BHT doživjeli su težak poraz od FMP-a. Studenti su poraženi sa minus 15, no ta razlika je mogla biti i veca da domaci igraci nisu u finišu meca malo popustili. Bosna je koliko-toliko parirala domacinu vecim dijelom prvog poluvremena, da bi u posljednjoj minuti FMP nacinio razliku od sedam poena (37:30). "Nadao sam se boljoj utakmici. Iako je FMP na svom terenu bio favorit, mislio sam da ih možda možemo iznenaditi. U prvom poluvremenu ravnopravno smo se nosili sa ekipom iz Žel .....