Banjolučani napadom žele da ODBRANE PREDNOST

Maksimovic: Napadacemo od prvog minuta i vjerujem da cemo se plasirati u finale Radovic: Borac je apsolutni favorit. Nemamo šta izgubiti

Autori: S.BASARA G.IVANKOVIĆ

Današnji revanš susret polufinala Kupa Bosne i Hercegovine u fudbalu na Gradskom stadionu u Banjoj Luci je utakmica sezone za domac i sastav Borca, odnosno prilika za Slaviju da pored, sada vec izvjesnog plasmana u Premijer ligu, osvoji još jedan trofej. Poslije prvih 90 minuta u Srpskom Sarajevu/ Lukavici Banjolucani imaju minimalnu, ali kapitalnu prednost od 1:0, poslije fantasticnog pogotka Bojana Tadica iz slobodnog udarca. U redovima Borca isticu da tu prednost u revanšu nece cuvati, vec da .....