Uljari eliminisali  bordo  TIM IZ KUPA UEFA

Iako su gosti poveli, preokret se desio vec u prvom poluvremenu. U nastavku utakmice Sarajlije su imale više prilika, ali pobjedu Modricana potvrdio "rezervista" Goran Pavic

Uljari eliminisali bordo TIM IZ KUPA UEFA

Autori: S.JEREMIĆ

Fudbaleri Modrica Maksime su po prolomu oblaka u susretu koji je u subotu posmatralo 1.200 ljubitelja fudbala u svim elementima igre nadigrala Sarajevo (3:1) i tako pokopali snove "bordo" tima o Evropi. Ipak, u prvim sekundama meca Adnan Osmanhodžic je bio u izglednoj prilici, ali pokazao je preveliku sujetu. Odmah nakon toga Zoran Novakovic umalo da lobuje golmana gostiju sa oko 35 metara, a u slicnoj poziciji bio je i u 8. minutu kada je Ðorde Savic zamalo zakasnio da uklizavanjem sustigne lop .....