Furizono drugo poluvrijeme     za ubjedljiv trijumf bh. tima

Nikola Prce prvo ime utakmice s deset postignutih golova l Boljaigra u drugom poluvremenu odlucila pobjednika

Furizono drugo poluvrijeme za ubjedljiv trijumf bh. tima

Autori: I.ĆOSIĆ

Sportska dvorana u Živinicama. Gledalaca 1.500. Sudije: Czaba Kekes i Pal Kekes (Madarska). Delegat: Gustav Burziwal (Austrija). Sedmerci: BiH 2 (1), Italija 2 (1). Iskljucenja: BiH 12, Italija 8 minuta. Rezultat: BiH Italija 38:27 (17:14). BOSNA I HERCEGOVINA: Tahirovic (6 odbrana), Vujovic (5 odbrana), Martinovic, Harmandic 5, Dokic, Omerovic 2, Pavlovic 2, Stojanovic 8, Obradovic 4, Veselinov 4, Šabanovic (7 odbrana), Pijetlovic 2, Hajdarevic 1, Prce 10. Trener: Vojislav Rada. ITALIJA: Micha .....