Vernes Selimović odlučio derbi začelja

Mulaosmanovic u zracnom duelu sa Dolicem zadobio potres mozga

Autori: E.ALAGIĆ

Kako se i ocekivalo, derbi zacelja izmedu Jedinstva i Travnika donio je ne baš dobru igru po izuzetno lošem i blatnjavom terenu. Domaca ekipa je od samog pocetka opsjedala gol Adilovica da bi u 21. minuti, na ubacaj Mulica, Selimovic odlicno primio loptu i postigao pogodak za 1:0, što je, kako se kasnije ispostavilo, bio konacan rezultat. U prvom dijelu nogometaši Jedinstva su imali dosta prilika, dok su jedinu šansu u prvom poluvremenu gosti imali u 40. minuti, kada je Varupin šut završio pored .....