Alibašić produžio nadu

U spornoj, 57. minuti Ristovic nije sankcionirao start nad Kavazovicem u kaznenom prostoru gostiju

Autori: N.MAKSIMOVIĆ

U obostrano dobroj i otvorenoj igri Buducnost je minimalnim rezultatom pobijedila Modricu Maximu i produžila nadu u opstanak. Prvu priliku imali su gosti u trecoj minuti, kada je, na dodavanje Magazina s lijeve strane, Dimitrijevicev šut s tri metra odbranio Husic. Kazna je stigla u 21. minuti. Dedic je centrirao iz slobodnog udarca s 25 metara iskosa, Tripic je slabo odbio loptu, a na nju je natrcao rezervista Alibašic (koji je prethodno zamijenio povrijedenog Mehmedovica) i pogodio za 1:0. Do .....