Samba na Pecari

Dva gola Wagnera i jedan Celsona dovoljni za trijumf lidera

Autori: D.KNEZOVIĆ

Za samo pola sata igre u susretu protiv fenjeraša Travnika nogometaši Širokog Brijega riješili su pitanje pobjednika. Domacim igracima, kojima je samo pobjeda igrala protiv „vezira“, posrecilo se da u ranoj fazi nacnu mrežu gostiju. U osmoj minuti Šilic je nabacio iz kornera, a Brazilac Celson glavom pogodio suprotni ugao nemocnog Adilovica. Rani gol kao da je dao krila Širokobriježanima, koji su u 14. minuti poveli s 2:0. Brazilac Wagner primio je loptu na tridesetak metara i odlucio se na šut .....