Domaći prekinuli crnu  seriju

Slavija 2 (1) Celik 1 (1)

Domaći prekinuli crnu seriju

Autori: G.IVANKOVIĆ

Fudbaleri Slavije iz Istocnog Sarajeva prekinuli su niz od pet poraza nakon što su juce na svom stadionu savladali zenicki Celik rezultatom 2:1. Gosti su poveli vec u prvom minutu. Bijeg Avdije Vršajevica sa centra nisu mogli pratiti domaci fudbaleri. Napadac Celika dugo je vukao loptu, sve do penaltika, a zatim je mirnim i preciznim udarcem pogodio lijevi donji ugao domaceg gola. Medutim, pocetni šok za igrace i navijace Slavije trajao je samo do devete minute. Tada je Igor Radovanovic lijepo p .....