Labudovi“ se probudili kod 0:2

DNEVNI AVAZ,

Domaci sastav u prvom dijelu nije imao nijednu priliku

Autori: N.TROGRLIĆ

U susretu sa Zrinjskim nogometaši Orašja sasvim su podbacili. Iako je prilika Ive Pejica iz slobodnjaka u 2. minuti nagovještavala dobru igru domace momcadi, do nje, ipak, nije došlo. Gosti su prvu šansu imali u 33. minuti, kada je Žižovic šutirao preko istrcalog golmana Mitrovica pokraj vratnice. Sedam minuta kasnije loptu je u kazneni prostor ubacio Smajic, a Bišcevic neometan sa osam metara prisebnim udarcem pogodio donji desni nebranjeni ugao za 0:1. I u drugom poluvremenu na terenu ista sl .....