Efendić odbranio penal Žižoviću

DNEVNI AVAZ,

Goste u vodstvo doveo Vladavic, a izjednacio Vasilj

Autori: MA.P.

U zanimljivoj i sadržajnoj utakmici Zrinjski i Željeznicar podijelili su bodove odigravši 1:1. Na kraju utakmice oba sastava su mogla žaliti za pobjedom, ali nema nikakve sumnje da su gosti bili mnogo zadovoljniji konacnim ishodom. U prvom poluvremenu nije bilo pogodaka, iako je je bilo prilika na obje strane. Drugo poluvrijeme bolje otvara domacin, medutim u 62. minuti brz kontranapad kojeg je poceo Kuduzovic završio je Vladavic plasiravši loptu u nebranjeni dio mreže. Najbolju priliku za pora .....