Mitrović spasio BiH debakla

OSLOBOĐENJE,

Domaci sastav u drugom poluvremenu postigao oba pogotka. Izabranici Sliškovica podbacili u Seulu l Vladavic i Bartolovic propustili najbolje prilike za BiH

Autori: J.LI.

Nogometna selekcija BiH poražena je rezultatom 2:0 u prijateljskom mecu protiv Južne Koreje igranom u Suelu pred oko 65.000 gledalaca. Golove za domaci sastav postigli su Seol u 50. i Jan Jin u 90. minuti, dok je najbolji pojedinac u bh. redovima bio golman Romeo Mitrovic, koji je odbranio niz dobrih udaraca napadaca Koreje. Najbolje prilike za BiH imali su Vladavic u prvom i Bartolovic u drugom dijelu, ali nisu uspjeli pogoditi mrežu protivnika. Naša reprezentacija zaprijetila je vec u drugoj m .....