Željo pao u Bihaću

DNEVNI AVAZ,

Golove za domacu ekipu postigli Žeric i Mujadžic

Autori: E.ALAGIĆ

Jedinstvo 2:0 Željeznicar Pocetak susreta po jakoj kiši bolje su otvorili nogometaši Jedinstva, koji su vec u 2. minuti preko Selimovica stvorili prvu priliku. Napadi Jedinstva ni poslije toga nisu jenjavali te smo zabilježili prilike Žerica, Cardaklije i Selimovica. Nogometaši Željeznicara u prvom dijelu napravili su jednu izglednu priliku, u 14. minuti, kada je Kostic odlicno uposlio Jugovica, ali je prije napadaca gostiju golman Mujkic loptu izbacio u aut. Žeric najviši U 28. minuti na ub .....