Dobojlije u trećem kolu

DNEVNI AVAZ,

Drugom pobjedom Sloga osigurala nastavak takmicenja

Autori: G.S.

Dvorana Srednjoškolskog centra u Doboju. Gledalaca 500. Sudije: Arkadiuš i Soldoko (Poljska). Delegat: Teodor Šteger (Slovenija). Sedmerci: Sloga 6 (6), Viljnus 4 (3). Iskljucenja: Sloga 8, Viljnus 12 minuta. Crveni karton: Ristic (46. minuta, diskvalifikacija), Jankauskas (56. minuta, tri iskljucenja). Rezultat: Sloga Viljnus 33:32 (20:16) prva utakmica 37:32. SLOGA: Damjanovic (15 odbrana), Ternovoj, Mandic 3, Anisimov 9, Pijetlovic 9, Ðokic, Ðuric, Mihailovic 1, D. Stojanovic, Ristic, B. Stoj .....