Krajnji rezultat nije realni odraz stanja na parketu

OSLOBOĐENJE,

Samo pet minuta prije kraja susreta imali smo zaostatak od 6 poena i u sljedeca dva napada smo imali priliku za izjednacenje. Ipak, seriju naših grešaka iskoristio je protivnik”, kaže Goran Ikonic

Autori: N.M

Košarkaši Bosne ASA BHT ubilježili su i drugi poraz u ovogodišnjem takmicenju NLB lige, ovaj put od aktuelnog prvaka regionalne lige FMP Železnika. Iako su samo rijetki prije ovog susreta ocekivali iznenadenje (poznato je da ekipa iz predgrada Beograda slovi za jednog od favorita i ovogodišnje NLB lige), studenti su odigrali dosta dobru utakmicu ali su na kraju ipak pretrpjeli visok poraz. “Krajnji rezultat 87:68 nije realni odraz stanja na parketu. Samo pet minuta prije kraja susreta imali smo .....