Sportska tragedija i  SUDIJSKA NEPRAVDA

Sportska tragedija i SUDIJSKA NEPRAVDA

Autori: S.ŠIŠIĆ

Samo sedam minuta dijelilo je juce na Olimpijskom stadionu u Sarajevu našu mladu reprezentaciju od istorijskog uspjeha plasmana na finalni turnir Evropskog prvenstva. Poslije poraza 1:2 u Jablonecu, sve do 83. minute BiH je imala rezultat koji je vodi u Holandiju, ali je onda Tomaš Frajnlih postigao izjednacujuci pogodak i ugasio sve naše nade. Igrana je druga minuta kada je mlada reprezentacija BiH imala idealnu priliku da dode u vodstvo. Sulejman Smajic idealnom loptom u prostor pronašao je Ve .....