Zrinjski vodio   pa spašavao bod

Matko sprijecio poraz Mostaraca u Posušju

Zrinjski vodio pa spašavao bod

Autori: A.KARAMATIĆ

U borbenoj i izjednacenoj utakmici pocelo je odlicno za gostujucu momcad. U 15. minuti Damir Džidic je neometano sa 20 metara lobovao Schrenga, koji je bio desetak metara od svojih vrata, za 0:1. Uslijedilo je deset paklenih minuta za Posušake tokom kojih su se napadi gostiju redali jedan za drugim. U 21. minuti je zbog ofsajda poništen pogodak Matije Matka. Tri gola u prvom dijelu Napadac Mostaraca je prije toga uzdrmao stativu da bi u 26. minuti izbio sam pred Schrenga, koji je ovog puta izaša .....