Mađari ipak prejaki

Granitna odbrana Veszprema 6-0 u prvom poluvremenu paralizirala je napade „Studenata“

Autori: I.ĆOSIĆ

Rukometašima sarajevske Bosne nisu pomogle ni 22 odbrane odlicnog Enida Tahirovica, kao ni podrška skoro 3.500 navijaca u mecu 3. kola Lige prvaka s prošlogodišnjim polufinalistom ovog takmicenja madarskim Veszpremom, koji je slavio pobjedu u Skenderiji sa 31:25. Igraci bh. prvaka nisu uspjeli ponoviti igru iz prva dva meca, kada su bili bolji od Povaszke Bytrice i veci dio utakmice parirali španskom Portlandu. Granitna odbrana Madara 6-0 u prvom poluvremenu paralizirala je napade „Studenata“, .....