Maksimović spasio Bijeljince katastrofe

Golman gostiju odbranio penal Vuksanovicu i nekoliko odlicnih udaraca

Autori: G.IVANKOVIĆ

Još jedna dobra igra i sigurna pobjeda Slavija na svom terenu. Gosti iz Bijeljine su se predstavili u solidnom izdanju i nisu se, poput vecine, došli braniti. Vec u 6. minuti domacini nisu iskoristili penal. U kaznenom prostoru gostiju je oboren Muminovic. Vuksanovic je šutirao u donji lijevi ugao, a Maksimovic odbranio udarac. Kokot je poceo akciju u 30. minuti. Lijepo je na lijevoj strani pronašao Beloševica, koji je pucao iz voleja i poslao loptu pod precku za 1:0. Maksimovic se istakao u 42. .....