Jugović pogodio u 92. minuti!

Sloboda ispustila vodstvo od 2:0 l Tri crvena kartona

Autori: E.MUHAREMAGIĆ

Sloboda ni protiv Željeznicara nije uvjerila svoje promrzle navijace da, prema igri, zaslužuje bolje mjesto od trenutnog na tabeli. Istina, u susretu protiv „Plavih“ s Grbavice Tuzlaci nisu imali ni srece, jer su izjednacujuci pogodak rezerviste Jugovica primili u 92. minuti utakmice. Potez Osmanhodžica U prvom poluvremenu domaci fudbaleri su imali više od igre pa su vec u 18. minuti poveli s 1:0. Karic je dobro uposlio svog kapitena Mešanovica, koji je s desetak metara poslao loptu ispod preck .....