Mostarcima u Zenici prijetili i PIŠTOLJEM

Sve je eskaliralo na poluvremenu, u tunelu prema našoj svlacionici. Tada su neki naši igraci napadnuti, a kada sam priskocio da vidim o cemu se radi, vidio sam kako nepoznati covjek maše pištoljem uz verbalne prijetnje, kaže Admir Velagic, fudbaler Veleža

Autori: S.IBRULJ

Fudbaleri Veleža u subotu su doživjeli poraz u 14. kolu Premijer lige BiH na gostovanju kod zenickog Celika (3:2), ali mnogo teže od gubitka bodova Mostarcima su pala dešavanja na "Bilinom polju". Prema tvrdnjama igraca Veleža, nepoznata osoba u civilu na poluvremenu utakmice cak je i pištoljem prijetila gostujucim fudbalerima. To je za "Nezavisne novine" potvrdio i Admir Velegic, koji je u subotu nosio kapitenski traku FK Velež. "Sve je eskaliralo na poluvremenu, u tunelu prema našoj svlacionic .....