Trijumf Posušaka za bijeg iz opasne zone

Gosti poveli u 17. minuti, a domaci preokrenuli na 4:1 _ Jedinstvo ublažilo poraz

Autori: A.KARAMATIĆ

Ogled Posušja i Jedinstva nije poceo najbolje za domaci tim. U 17. minuti Mešic je izbjegao zalede te uposlio Selimovic a, koji je smireno, neometan, zatresao mrežu Posušja. Sedam minuta kasnije Alen Mešanovic je poravnao rezultat. Loptu je primio na prsa u petercu gostiju te iz okreta snažno tukao u lijevi ugao Mujkic evog gola. U 43. minuti u skoku za loptom u šesnaestercu gostiju najviš i je bio Semjon Miloševic, koji je glavom zabio za 2:1. Odmah na otvaranju drugog polovremena Peraica je sn .....