GOSTE SLOMILI U NASTAVKU

Bosna ASA BHT 84 19:16, 21:22, 24:14, 20:12 Split CO 64

Autori: A.RISTIĆ

Košarkaši ekipe Bosna ASA BHT u subotu navece savladali su na svom parketu ekipu Splita CO rezultatom 84:64, u 14. kolu NLB lige. Mec nekadašnjih evropskih prvaka odlucen je u drugom poluvremenu, u kojem su domaci postigli 44 poena, a gosti samo 30. Utakmica je do poluvremena bila izjednacena. Iako je Bosna serijom od 13:1 stigla do 12 koševa viška u 15. minutu (33:21), gosti su uzvratili na slican nacin (serija 12:0) pa su nakon 20 minuta snage bile skoro izjednacene (40:38). Prvo i jedino vods .....