Ibričić za prvo slavlje

OSLOBOĐENJE,

Mlada selekcija BiH ubilježila prvu kvalifikacijsku pobjedu golovima Ibricica l Odluka u drugom poluvremenu l Litvanci bez udarca na gol

Autori: Z.R. S.HDŽ

Mlada selekcija BiH u susretu protiv Litvanije zabilježila je prvu pobjedu u kvalifikacijama za EP. Žrtva mlade selekcije bila je reprezentacija Litvanije koja je na Grbavici poražena rezultatom 2:0, a oba pogotka postigao je nogometaš Zagreba Senajid Ibricic, koji je mrežu Litvanaca zatresao u 59. i 73. minuti. Veci dio prvog poluvremena borba se vodila na sredini terena, bez izrazitih prilika. Bh. selekcija imala je inicijativu dok su se gosti ogranicili na odbranu svojih vrata. Ipak, Litvanci .....